Skip to content Skip to footer

Personalizowane kieliszki z grawerem – prezent na różne okazje

Prosty w formie kieliszek z dobrej jakości szkła wraz z umieszczonym na jego powierzchni grawerunkiem zawierającym personalizowane treści, to propozycja prezentu niesztampowego, niepowtarzalnego, a jednocześnie przydatnego i funkcjonalnego. Kieliszki z grawerem robione na zamówienie to przedmioty, które służyć będą przez lata przywołując za każdym razem szczęśliwe i ważne momenty życia.

Kieliszki z grawerem na prezent ślubny

Grawerowane zestawy szklanych naczyń, które sygnowane mogą być inicjałami pary młodej oraz datą zawarcia związku małżeńskiego, na wiele lat pozostaną najlepszą pamiątką uroczystego dnia ślubu. Każdemu użyciu takich kieliszków czy szklanek towarzyszyć będą wspomnienia oraz pozytywne emocje. Dzięki takiemu prezentowi mamy okazję na zawsze wpisać się w historię nowo zakładanej rodziny.

Kieliszki grawerowane najczęściej wręcza się w dniu ślubu, ale dobrym momentem jest też dzień oficjalnych zaręczyn. Można także taką niespodziankę przygotować na rocznicę ślubu – nieważne którą, bo grawerowane szkło zawsze prezentuje się wspaniale i cieszy obdarowanych.

Grawerowane kieliszki to także świetna opcja prezentowa na wieczór kawalerski lub panieński, imieniny oraz urodziny, szczególnie 18.

Grawerowane kieliszki na prezent firmowy

Grawerowane zestawy do wina, wódki czy whisky to propozycja prezentów firmowych, które można wręczać pracownikom z okazji jubileuszu firmy. To także dobry pomysł na upominek dla osób odchodzących na emeryturę.

Elegancki zestaw szkła do wina lub komplet szklanek i karafka do whisky na pewno sprawią radość kontrahentom współpracującym z firmą. Jeśli są to wieloletni, bliscy współpracownicy miłym dodatkiem do zestawu grawerowanych kieliszków może być butelka dobrego alkoholu.

Kieliszki z grawerunkiem można wykorzystać w kampanii marketingowej. Czasza kieliszka to potencjalna powierzchnia reklamowa, na której możemy zamieścić grawer z logo i nazwą firmy.

Komu wypada dać w prezencie kieliszki z grawerem?

Grawerowanych kieliszków czy szklanek do alkoholi nie należy dawać w prezencie osobom nieletnim oraz zadeklarowanym przeciwnikom picia alkoholu. Niezręcznie jest też dać taki prezent niepijącym alkoholikom. Jednak większość dorosłych, nawet tych niepijących, ucieszy się z takiego podarunku.

Zestawy kieliszków grawerowanych są wykonane z wysokiej jakości szkła. Składający zamówienie mogą wybierać pośród dziesiątków wzorów i pojemności.

Treść grawerunku to zawsze sprawa indywidualna, wykonywana na zamówienie. W treści mogą być pojedyncze słowa, na przykład imiona, albo daty czy numery rocznic. Można także grawerować dłuższe teksty, które są zabawne, poważne, uroczyste – takie, które pasują do okoliczności i sprawią radość obdarowanemu, a następnie przez lata będą przywoływać miłe wspomnienia.

Leave a comment